Nie ma bata na BAT-a...


#1 2007-11-25 22:22:44

ciposzka

Użytkownik

2728248
Skąd: Bytom
Zarejestrowany: 2007-11-04
Posty: 16
Punktów :   

!!!!!!WAZNE!!!!!!

Witam.
Chcialbym wszystkich poinformowac ze znalazlem (co prawda nie jest to blisko) kolo siebie pare osad 9 i 15 crp:) Rozmaialem juz z niektorymi osabami na ten temat bo chcialem sprawdzic zainetersowanie i wynuik pozytywny.

Dlatego teraz pisze na forum.

Sprawa wyglada nastepujaco:
jest to 8 osad z wieksza iloscia pol zboza. natomiast wiadomo ze potrzeba osadnikow i pkt kultury by je przejac... sa juz zainteresowane osoby ktore juz nawet na moj plan zareagowly i sa w budowie badz juz maja osadnikow:) OSADY SA JESZCZE WOLNE!!!!:) WIEC WYSTARCZA OSADNICY:) Musimy przejac je wszystkie a oprocz tego musimy jeszcze miec w ich pobloizu osady 6 crp by moc przesylac surowce gdyz wiadomo ze w 15 crp jest mala produkcja :) jezeli ktos jest chetny do tej akcji i chce dolaczyc do naszej grupy to prosze piszczie do mnie na priva:)

Jezeli juz bedzie gotowa grupa podacie mi czasy osadnikow do tych osad i je przejmiemy... ja ustale czasy wyjscia od kazdego by zajac tamten teren w ciagu jednej godziny a nawet mnuty :) bedziemy miec wieksze szanse na przetrwanie : Dziekuje za uwage :) pisac na priva w razie pytan :) Pozdrawiam:)

Offline

 

#2 2007-11-25 22:28:35

darek69

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-10-25
Posty: 22
Punktów :   

Re: !!!!!!WAZNE!!!!!!

I wszystko jasne

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.twierdzazakonow.pun.pl www.elf-bot.pun.pl www.klasa1lnowysacz.pun.pl www.power-league.pun.pl www.bv.pun.pl