Nie ma bata na BAT-a...


#1 2007-09-24 20:30:35

Marek Aurelisz

Użytkownik

Skąd: kluczbork/wroclaw
Zarejestrowany: 2007-09-20
Posty: 11
Punktów :   

klopoty aTBA

Dostalem dzis list od artusz, oto on:


proszę o krótką odpowiedź:
czy po rozłączeniu naszego starego sojuszu BA a później ZK-BA odchodząc zostawiliście pozostałych i i olaliście?
My jako a TBA ponoć mieliśmy byś akadrmią TBA.
Więc jak to jest że wasi sojusznicy (a zarazem chyba i nasi) nas rozwalają i łupią???

Jestes trzecią osobą z naszego starego starego sojuszu której zadaje to pytanie.
Nikt nie odpowiada - może Ty coś powiesz jak to w końcu jest??
pozdr

moja odpowiedz:

Marek Aurelisz napisał(a):

Nikogo nie olewamy, przczyna tego stanu rzeczy jest to ze nie mamy jeszcze miedzy sojuszem glownym, a akademiami bezposredniego kontaku. To sie zmieni bo juz nad tym pracujmy - powstaje wspolne forum. Czy to te zasrane BR11 was atakuje? chyba ktos z naszej dyplomacji musi dostac kopa w dupe, bo sie opieprzaja. Napisz dokladnie kto atakuje i na kogo. Napewno nie zostawimy tego bez echa i moze uda sie na dzis postawic na deffa.


odpowiedz artusz:

No poza naszym ulubionym grubym, który łupił i łupi wciąż mnie doszczętnie rozwalił nec1980 też z sojuszu BR11
Ale poza tym jest też sojusz g.r. który też jest w sojuszu i z tego co zauwazyłem z ostatnich ataków - grabi niejaki Wiewiór
Moim zdaniem jeżeli są w sojuszu powinni honorowo oddać zagrabione surowce x 2.
Kto się zajmuje naszą dyplomacją - może trzeba zmienić zawodnika jak nie umie sobie dac rade?
A co do defa to narazie jest koncepcja na defa na jutro ale jestem bez armii.


Podsumowaujac trzeba cos z tym zrobic. BR11 juz nas od jakiegos czasu testuje, nie mozna pozowlic by lupili nasze akademie. To oznaka naszej slabosci, ze im na to pozawalamy. Tu musi zadzialac dyplomacja, a jak nie to tez zacznijmy lupic slabyszch graczy z ich sojuszu i szykowac sie na duze deffy, a potencjal do tego mamy!!! (Szefo rulezzz


Kto ma Suzuki ten ma zawsze rację ;)

Offline

 

#2 2007-09-24 21:21:14

szefo

Administrator

989125
Skąd: Wieluń
Zarejestrowany: 2007-09-20
Posty: 33
Punktów :   

Re: klopoty aTBA

no raczej jeszcze nie rulezz ale juz bliziutko powoli dobijam do 1000 oszczepników mialbym wiecej ale stwierdzilem ze trzeba troszke zainwestować tez może w palladynow bo dobrzy sa przeciwko piechocie:)


"Bakcyl dżumy nie umiera i nie znika...() Nadejdzie być może dzień, kiedy na nieszczęście dla ludzi i ich nauki dżuma obudzi swe szczury i pośle je, by umierały w szczęśliwym mieście

Offline

 

#3 2007-09-25 15:11:32

Vooyt

Moderator

Zarejestrowany: 2007-09-23
Posty: 70
Punktów :   

Re: klopoty aTBA

jak cos macie moj miecz...ja tam byl troche pokazal BR11 ze nie mozna sobie robic co chca!!

Offline

 

#4 2007-09-25 15:41:14

JK67

Użytkownik

5614440
Call me!
Skąd: Kalisz
Zarejestrowany: 2007-09-23
Posty: 11

Re: klopoty aTBA

nie wiem jak wy ale ja uwazam ze powinnismy zareagoawc na to wszystklo i wziasc sie za grubego . Bo on napsułm juz nam duzo krwi

Offline

 

#5 2007-09-25 17:30:36

artusz

Użytkownik

Skąd: Tychy
Zarejestrowany: 2007-09-24
Posty: 28
Punktów :   

Re: klopoty aTBA

siemacie sojusznicy
ciesze się że moja wczorajsza informacja pare osób zainteresowała
moim zdaniem powinniśmy wspólnie cuś wymyslić i wykonać jakiego dobrego deffa

Offline

 

#6 2007-09-26 07:52:55

Marcin_77

Administrator

Zarejestrowany: 2007-09-24
Posty: 20
Punktów :   

Re: klopoty aTBA

Witam

Łatwo powiedzieć powinniśmy postawić defy. Jak się weźmiemy to zrobicie - tak ma to wyglądać?

Może znajdzie się chętny do koordynacji takiej akcji?

Niech napisze do elvisa o ustanowienie go sitterem.

Do tej pory te osady istnieją tylko dlatego, że były tam stawiane defy, ale nie mogę 24h na dobę pilnować tych osad.

Dziękuję za zrozumienie.

Offline

 

#7 2007-09-26 09:04:15

gregor5

Użytkownik

6843825
Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 2007-09-24
Posty: 19
Punktów :   

Re: klopoty aTBA

A po co stawiać defa u elvisa? niech wyczyści osade z wojska i surowcówki do takiego poziomu aby w razie ataku grubego nic nie zostało zgrabione, a my jako sojusz główny przypuśćmy atak na jedną z osad aBR11 (mniej więcej tego samego poziomu co elvis). W przeszłości udawały się wam ataki skomasowane na osady (wiem coś o tym), gdzie jest ta osoba która to organizowała? Powinna wiedzieć jak to zrobić. To tylko taka moja propozycja.


Kobieta za kierownicą jest jak gwiazdka na niebie - Ty ją widzisz, ona Ciebie ...

Offline

 

#8 2007-09-26 10:07:59

g_roy

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-09-26
Posty: 16
Punktów :   

Re: klopoty aTBA

Cześć wszystkim.
Zamist bic piane przedstawie moje stanowisko w tej sprawie za pomocą wykonanej morespondencji, ktora tutaj przedstawię;

Oto ona:

    oczywiście że masz rację
____________
g_roy napisał(a):

przykro to mówić, ale jeżeli usunąć to niestety..brutalnie to zabrzmi.....niech Ci którzy są w pobliżu uczynią z tego farmę. Albo będzie karmił przeciwika albo nas.
Ale wpierw należy wyjaśnić sprawę przyczyn nieaktywności Elvisa.
Bo gra to gra, a życie realne swoja droga.
Ostatecznie nie mozna zapomonać o tych fundamentalnych zasadach )))

____________
quetzacoatl napisał(a):

masz rację, nie wysyłaj - jestem zdania że takich graczy którzy nie grają należy usunąć!
____________
g_roy napisał(a):

W tej samej sprawie dostałem list od ….. o takiej treści:

Witam

Proszę niech ktoś podejmie temat i organizuje defa u elvisa.

Nie mogę go pilnować 24h na dobę.

Jeżeli się nie pospieszycie nic nie zostanie z tej osady.

Pozdrawiam

Taka była moja odpowedź

A co jest z Elvisem?
Nieobecny???
Jak mógł dopuścić do tego żeby mu nagrabili tyle surówki .
Nie może wszystkiego co ma wyklikiwać na swój def???
Tymbardziej że ma tam nieruszonego bohatera.
Ja jestem za daleko, i wogóle z tym co mam to mógłbym sobie palcem w bucie pokiwać, ale niech sie wreszcie sam Elvis uaktywni. Chyba nie ma nikogo lepiej poiformowanego w kwestach ataku na niego i zapasów!

Co ja mogę jeszcze dodać do tego?
Chętnie wyslę to co ma + zaopatrzenie dla woja, ale potrzebne są informacje.
Co z tego ,że ja wysle teraz swoją skromną reprezentację, skoro dotrą tam za 8 godzin i może jeszcze zdechna tam z głodu..
Ze zbożem to samo…. Wysyłałem, ale jak widać tylko po to by się Kwasoto obżarł, bo sam zainteresowany nie bierze częściowej organizacji na siebie.
Ja teraz wyślę setkę falangi wraz z zaopatrzeniem choćby n pożrcie..dla zasady, ale nie o to przecież chodzi prawda?

To tylko moje przemyslenia.. oczywiście mogę się mylić
Pozdrawiam.
____________
quetzacoatl napisał(a):

Witam wszystkich. Chciałbym się dowiedzieć kto i ile wojska mógłby wstawić do elvisa na deff? Pamiętajcie że sojusz główny docenia osoby szczególnie zangażowane w sprawy sojuszu. pozdrawiam





Jest to skan więc naturalnie kolejność wątków jest odwrotna )))

Offline

 

#9 2007-09-26 11:27:02

Ecola

Moderator

838691
Zarejestrowany: 2007-09-23
Posty: 45
Punktów :   

Re: klopoty aTBA

straciłam już u elwisa 200 falangi, teraz wysłałam 300, podesłałam mu zboże,  ale z tego co czytam to widzę, że nie bardzo ma to sens, czy elwis w ogóle gra?? jeśli tak to niech się wypowie w tym temacie, mnie o ustawianym defie informował Marcin_77, a ze strony elwisa zero kontaktu, mam co prawda trochę wojska, ale wysyłać tak bez celu na akcję...
a jeśli nie chce już grac to moze niech przekaże osadę komuś kto ma nadmiar czasu, mogę pomagać komuś, żywej lub wirtualnej osobie, ale miejscu na planszy... jakoś nie mam do tego serca


[img]http://cry.travianteam.com/sig-5-pl-2-pl4_58216.gif[/img]

Walkę stworzyła natura, nienawiść jest wynalazkiem człowieka.

Offline

 

#10 2007-09-26 13:32:47

Agha1

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-09-26
Posty: 2
Punktów :   

Re: klopoty aTBA

witam
tu aTBA
zróbcie coś z grubym,bo nas po kolei wykończy
pozdrawiam

Offline

 

#11 2007-09-26 16:02:50

Liver

Moderator

307047
Skąd: Piła
Zarejestrowany: 2007-09-23
Posty: 31
WWW

Re: klopoty aTBA

Agha1 napisał:

witam
tu aTBA
zróbcie coś z grubym,bo nas po kolei wykończy
pozdrawiam

spokojnie gruby jeszcze sie nas doczeka a kwasotto stracil duzo woja wiec tam podejzewam ze trzeba udezyc moze sie myle


:beer: Liver z sojuszu TBA server 4 :beer:
:please: Argmex z sojuszu ZK-TV server 7 :please:

Offline

 

#12 2007-09-26 16:24:55

szefo

Administrator

989125
Skąd: Wieluń
Zarejestrowany: 2007-09-20
Posty: 33
Punktów :   

Re: klopoty aTBA

Agha no ale przydaloby sie cos wiecej jak tylko zrobcie cos bo nas wykonczy
cała akademie na raz atakuje?? podaj jakich userow najczesciej zobacze do ktorych mam najblizej i moze cos da sie rade zrobic:)


"Bakcyl dżumy nie umiera i nie znika...() Nadejdzie być może dzień, kiedy na nieszczęście dla ludzi i ich nauki dżuma obudzi swe szczury i pośle je, by umierały w szczęśliwym mieście

Offline

 

#13 2007-09-26 18:04:51

Vooyt

Moderator

Zarejestrowany: 2007-09-23
Posty: 70
Punktów :   

Re: klopoty aTBA

Podac kto atakuje a my psotaramy sie tez zatakowac....oprocz tego cala akademia tez chyba ma jakas sile...

Offline

 

#14 2007-09-27 17:04:16

artusz

Użytkownik

Skąd: Tychy
Zarejestrowany: 2007-09-24
Posty: 28
Punktów :   

Re: klopoty aTBA

Dlaczego niejaki Marcin_77 z TBA zaatakował i ograbił gościa z naszej akademii Nicponik?
O co chodzi?

Offline

 

#15 2007-09-27 19:12:19

szefo

Administrator

989125
Skąd: Wieluń
Zarejestrowany: 2007-09-20
Posty: 33
Punktów :   

Re: klopoty aTBA

gokam sorki ale jestem zbyt zajety na raporty poki co:P pytaj sitterow oni wysylali wojko:P


"Bakcyl dżumy nie umiera i nie znika...() Nadejdzie być może dzień, kiedy na nieszczęście dla ludzi i ich nauki dżuma obudzi swe szczury i pośle je, by umierały w szczęśliwym mieście

Offline

 

#16 2007-09-28 16:19:56

gokam

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-09-26
Posty: 40
Punktów :   

Re: klopoty aTBA

szefo napisał:

gokam sorki ale jestem zbyt zajety na raporty poki co:P pytaj sitterow oni wysylali wojko:P

Nie martw sie I tak djabli wzieli wszystkie raporty ze starego forum wiec nie moge zrobic czarnej listy.

Offline

 

#17 2007-09-29 12:48:18

Agha1

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-09-26
Posty: 2
Punktów :   

Re: klopoty aTBA

dzis dostałam defa,zobaczymy co bedzie.....tak czy inaczej chce podziekowac kosa30,Cinol,Marcin_77...oraz sitterowi kasiek301....doceniam:*

Offline

 

#18 2007-09-29 14:36:08

JK67

Użytkownik

5614440
Call me!
Skąd: Kalisz
Zarejestrowany: 2007-09-23
Posty: 11

Re: klopoty aTBA

Ja tez wysłałem a o nie nikt nie wspomni

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kotycienia.pun.pl www.lilwayne.pun.pl www.narutolovenet.pun.pl www.ez20092010.pun.pl www.swiatmargo.pun.pl