Nie ma bata na BAT-a...

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2007-10-20 06:28:30

Marcin_77

Administrator

Zarejestrowany: 2007-09-24
Posty: 20
Punktów :   

Jedna bądź druga strona

Drogie Panie i Panowie

Czasy są tak niespokojne iz niestety najwyzsza pora opowiedzieć się po którejś ze stron konfliktu globalnego.

Prawdopodonie dostaniemy ofertę od Triady, bo jak na razie jest to tylko propozycja paktu o nie agresji. Prawdopodobne jest ich wsparcie w naszej wojnie z BR11. W późniejszym czasie oznacza to wojnę z Legionami.


Otrzymałem również propozycję z Legionów, abyśmy zakończyli wojnę z BR11 i wraz z nimi przyłączyli się do legionów. Niestety w tym przypadku możemy zostać uznanie za zdrajców przez Triadę i Umbrę, ponieważ prosiłęm ich o wsparcie nas w wojnie. Mamy teraz kilka sojuszy League w pobliżu i one również zapewne by się nami zainteresowały.

Dlatego proszę was o wypowiedź którą droga powinniśmy pójść. Ja oczywiście mam juz swój typ, ale jeżeli rzeczywiście większość będzie po innej stronie obiecuję to poważnie przemyśleć.

Pozdrawiam
Marcin_77

Offline

 

#2 2007-10-20 10:48:33

Vooyt

Moderator

Zarejestrowany: 2007-09-23
Posty: 70
Punktów :   

Re: Jedna bądź druga strona

Ja nie mam pojecia po ktorej stronie sie postawic...<mysli> chociasz legiony nam nic w zamian ze przystompimy do sojuszu nie oferowaly oprocz nowych wrogow...a Triady i Umbra chce nas wspomoc to uwarzam ze ta druga opcia jest toche leprzym rozwiaaniem....

Offline

 

#3 2007-10-20 13:40:36

Einar

Administrator

1633517
Skąd: Lubsko
Zarejestrowany: 2007-09-24
Posty: 42
Punktów :   

Re: Jedna bądź druga strona

Vooyt mylisz Legiony z LEAGUE, my dostalismy propozycję od tych drugich, a Triady i Umbra są chyba bliższe LEAGUE i jednocześnie w konflikcie z Legionami. A z tego co pisze Marcin_77 wynika że BR11 jest bliskie Legionom... Marcinie czy nie pomieszałem?


Punish and Enslave

Offline

 

#4 2007-10-21 09:33:54

Finrod

Użytkownik

2184499
Skąd: Toruń
Zarejestrowany: 2007-09-23
Posty: 5
Punktów :   

Re: Jedna bądź druga strona

Wiązanie się z dużo silniejszym jest zawsze niebezpieczne. Najlepiej byłoby pozostać jeszcze niezaleznym i neutralnym, lecz z tego co pisze Marcin wynika że ta opcja raczej się już wyczerpuje i w takim wypadki ja wolałbym Triadę. Dlaczego?
Po pierwsze Triada powstała z łączenia się innych sojuszy więc może lepiej rozumieć pojęcie "wspólnego interesu"
Po drugie mogliby nas wesprzeć w wojnie z BR11, a opcja alternatywna, czyli zakończenie wojny i związanie się z Legionami niestety nam do końca pokoju nie gwarantuje, bo skąd pewność że dotrzymają warunków? Z BR11 już bylismy w sojuszu i co z tego wyszło?
Po trzecie... czy my chcemy pokoju z BR11?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.elf-bot.pun.pl www.power-league.pun.pl www.adres5175415.pun.pl www.bv.pun.pl www.klasa1lnowysacz.pun.pl